Hakkımızda

AKADEMİK MİMARLIK İNŞ. MOB. TASARIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye’de çağdaş ve seçkin mimarlık projelerini uygulayan ve kendi çizgisini de bu projelere katabilen iyi bir “Tasarım,Proje ve Uygulama” firmasıdır. Başlıca işimiz Mutfak, banyo, portmanto, sürgülü dolap, kapı ve ahşaba dair her konuda tasarım ve imalattan oluşmaktadır.

İdealimiz dünya standartlarına uygun kalite ile üretilmiş ürünlerden yararlanarak en iyi mimarlık ve çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeterek yaşam ünitelerine dönüştürmektir. Bu uğurda attığımız her adım sevgi ve paylaşım ruhunu yansıtacaktır. Hedefimiz 2023 mimarlık sektörünün yenilikçi ve takipçi en büyük ilk 5 firması arasına girmektir. Bunun yanı sıra organize gücümüzü birleştirerek Ofis Mobilya donanımları, mağaza stantları, otel ve hastane mobilya çözümlerinde piyasadaki mevcut rakiplerimiz arasında aranılan konumunu sürdürmektir. Potansiyel müşterilerimiz, imaj ve vizyonun önemini bilen yatırımcı ve kişiler, Kaliteli ürün ve iyi hizmeti arayan tüm yatırımcı ve girişimcilerdir. Günümüz dünyasında bir işletmenin başarıya ulaşmasında sadece girişimcinin ileriyi düşünmesi, işletmenin geleceği ile ilgili plan ve stratejileri geliştirmesi, kararlar alması yeterli olmamaktadır.

AKADEMİK MİMARLIK İNŞ. MOB. TASARIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İşletmenin her düzeyinde,çalışanlarla birlikte, geleceğe yönelik düşüncelerin geliştirilmesine gereksinim vardır. Çalışanlarının yaşam dinamiklerini, sosyal motivasyonlarını dikkate alan, çalışanları ile birlikte gelişip büyümeyi hedefleyen, çevreci kaygıları olan, estetik ve etik değerlere inanıp bu değerleri gerçekleştirmek amacı güden bir kurumdur. Bir işletmede üç fonksiyon vardır. Birincisi işletmenin kendisi, ikincisi işletmenin sahipleri yani girişimciler, üçüncüsü ise çalışanlar yani iç girişimciler.

Bu çerçevede AKADEMİK MİMARLIK İşletmesinin kendisi:

1.Yenilikçi

2.Gelişmeye açık

3.Çevresindeki fırsatları gören

4.Yaratıcı yöntemleri kullanabilen

5.Güvenirliği ön planda tutan

6.Bahane değil çözüm üreten

Bir işletmedir.

 
Yeniliklerden haberdar olun!